U bent hier

Wedstrijden

 

WEDSTRIJDUITSLAGEN 2015

 

  RECREATORNOOI - LANGE MAT - ZOTTEGEM - 26 APRIL 2015

  Recrea 7 - 8 jaar
  ZILVER   Van Renthergem Wout
  BRONS   Van Oudenhove Arno
  Recrea 9 - 10 jaar
  GOUD   Solemé Lein, Vandewiele Ijin en Goeteyn Imke
  ZILVER   Michiels Maïté
  BRONS   Stevens Dylano, Moreau Yorben, De Meyer Mauro en Moreau Senne
  Recrea 11 - 12 jaar
  GOUD   Van Den Berge Kato, Vandeputte Amélie en Solemé Lief
  ZILVER   Coppens Jolien, Ruyskensveld Lonneke, De Tandt Lotte, Steenhaut Louisa, Delboo Flore, Hawkins Megan, De Pelsemaeker Loïc en Iemans Shauney
  BRONS   Vanthorre Hanne
  Recrea 13 -14 jaar
  GOUD   Vandeputte Amber

  RECREATORNOOI - AIRTRACK - ZOTTEGEM - 26 APRIL 2015

  Recrea 11 - 12 jaar
  ZILVER   Vandeputte Amélie, Coppens Jolien en Van Den Berge Kato
  BRONS   De Tandt Lotte, Solemé Lief en Steenhaut Louisa
  Recrea 13 - 14 jaar
  BRONS   Vandeputte Amber

  OPEN COMPETITIE - ACRO - MERKSEM - 21 MAART 2015

  Meisjespaar junioren B-niveau
  GOUD   Boeykens Elena en Boeykens Ilona
  Meisjespaar senioren C-niveau
  GOUD   Groeninckx Bieke en De Vos Lenka
  Gemengd paar senioren C-niveau
  GOUD   Malrait Kevin en De Saedeleer Tuala
  Meisjespaar junioren C-niveau
  GOUD   Vanfleteren Saar en Everaert Gilke
  ZILVER   Blindeman Renée en Eeckhout Linde
  Trio junioren C-niveau
  BRONS   Vlaeminck Tina , Gees Liesbeth en De Latte Hanne
  4de   Kempens Axelle, Van Liedekerke Celia en Tronquo Eline
  5de   Isiwiele Chinonye, Tronquo Marie en Delboo Flore
  Trio junioren D-niveau
  ZILVER    Van Bellingen Magalie, Van Dorpe Lara en De Vos Imani

  RECREATORNOOI - LANGE MAT - OOSTAKKER - 15 MAART 2015

   Recrea 9 - 10 jaar
  GOUD   Solomé Lein
  ZILVER   Goeteyn Imke, Michiels Maïté en De Lange Clara
  BRONS   Moreau Yorben, Stevens Dylano en Moreau Senne
  Recrea 11 - 12 jaar
  GOUD   Van Den Berge Kato en Solemé Lief
  ZILVER   Delboo Flore, De Tandt Lotte, Coppens Jolien, Ruyskensveld Lonneke, Steenhout Louisa
  BRONS   Vanthorre Hanne
  Recrea 13 - 14 jaar
  GOUD   Vandeputte Amber
  ZILVER   Dudek Dominika

  RECREATORNOOI - LANGE MAT - SCHELDEWINDEKE - 31 JANUARI 2015

  Recrea 9 - 10 jaar
  GOUD   Solomé Lein, Goeteyn Imke en Michiels Maïté
  ZILVER   Everaert Gilke, De Lange Clara en Moreau Yorben
  BRONS   Stevens Dylano
  Recrea 11 - 12 jaar
  GOUD   Van Den Berge Kato
  ZILVER   Delboo Flore, Solemé Lief, Vandeputte Amélie, Hawkins Megan, De Tandt Lotte, Coppens Jolien en Iemans Shauney
  BRONS   Steenhaut Louisa
  Recrea 13 - 14 jaar
  GOUD   Vandeputte Amber
  4de   Dudek Dominika

  RECREATORNOOI - TUMBLING - SCHELDEWINDEKE - 31 JANUARI 2015

  Recrea 11 - 12 jaar
  GOUD   Moortgat Elien
  ZILVER   Boeykens Ilona, De Smet Bélèn en Van Den Berge Kato
  BRONS   Coppens Jolien en De Tandt Lotte
  Recrea 13 - 14 jaar
  4de   Vandeputte Amber
  13de   Steenhaut Ella

  RECREATORNOOI - AGD - DENDERLEEUW - 18 JANUARI 2015

  Recrea 9 - 10 jaar
  GOUD   Egorova Sophie en Solomé Lein
  ZILVER   Boeykens lisa
  Recrea 11 - 12 jaar
  GOUD   Boeykens Ilona en Vanderbeken Fien
  Recrea 13 - 14 jaar
  GOUD   Vandeputte Amber
  4de   Steenhaut Ella